Recenzjum - o książkach wszelakich

Forum dla miłośników literatury wszelakiej


#1 2013-07-17 12:34:54

patrycja.dorota

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-17
Posty: 5
Punktów :   

patrycja.dorota

Cześć,

jestem Patrycja, moje drugie imię to Dorota, stąd właśnie ten login. Mało oryginalnie, wiem... ;) Wymyślony dawno, już się do niego przyzwyczaiłam. 
O forum dowiedziałam się z bloga Recenzjum, który dość często odwiedzam. Miałam wpaść już wcześniej, ale zawsze nie było czasu. Skoro zaczęły sie wakacje to czasu mam coraz więcej.

Jak pewnie się domyśliliście moją pasją jest czytanie. Czytam, czytam i czytam, mogę tak prawie cały dzień. Do tego prowadzę bloga, dodaję tam recenzje. A czego czytam najwięcej? Uwielbiam fantastykę, wszelkiego typu. Czytam różne odmiany, uwielbiam książki Petera V. Bretta, łagodne serie Ricka Riordana i wiele, wiele więcej. Ale aż tak nie chcę się rozpisywać. ;)

Jestem trochę nieśmiała, raczej spokojna, choć gdy ktoś zdradzi mi spoiler nie ręczę za siebie. :P Moim drugim hobby, poza czytaniem oczywiście, jest oglądanie meczów siatkarskich i gra w siatkówkę. Bardzo to lubię, nawet jeśli Polacy przegrywają, jak tegoroczna ligę światową... Kiedyś, gdy byłam młodsza zdarzało mi się pisać wiersze, teraz tego zaprzestałam, poświęcam się czytaniu. Od kilku lat kolekcjonuję figurki delfinków i pocztówki. ;) Taki mały bzik. ;) Mam podobne marzenie do jednej z dziewczyn, która się przedstawiała, chciałabym pojechac na konwent. Moim problemem jest jednak młody wiek, bo mam akurat z kim pojechać, gorzej przekonać do tego rodziców. :|

Co do mojego wieku, to po wakacjach zacznę naukę w liceum, wybrałam profil bio-chem-mat, po prostu lubię te przedmioty. ;)

Koniec już o sobie, mam nadzieję, że poznam tu miłych, zaczytanych ludzi, z którymi będę mogła pisać o własnej pasji. :D

Pozdrawiam
Patrycja

Offline

 

#2 2013-07-19 19:26:38

Takeshi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-26
Posty: 14
Punktów :   

Re: patrycja.dorota

o to pewnie o mnie chodziło; ja też bardzo chcę na konwent ale moja mama nie ;c a skąd jesteś? Bo w moim mieście właśnie za niedługo odbędzie się pierwszy konwent... Niby powinnam się cieszyć. .. No ale jednak mam swoje powody, aby jednak nie ;/

Offline

 

#3 2013-08-05 13:03:31

patrycja.dorota

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: patrycja.dorota

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ja jestem z okolic Radomia, A Ty?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.superpuder.pun.pl www.kupsztyl.pun.pl www.orkan-mojecice.pun.pl www.kabum.pun.pl www.gra-metin.pun.pl