Recenzjum - o książkach wszelakich

Forum dla miłośników literatury wszelakiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-10-02 16:51:02

 Zerr

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-29
Posty: 37
Punktów :   
WWW

Witajcie książkoholicy! - Zerr

Cześć, tu Zerr!

Akurat mnie wypadło założyć pierwszy temat, więc się przedstawię, cobyście wiedzieli, z kim też macie do czynienia

Na blogu http://recenzjum.blogspot.com/ możecie przeczytać o mnie notkę takiejż treści:
"Pacholęciem będąc zatracał się w fantastycznych światach, co zostało mu do dziś. Kolekcjonuje książki, filmy, gry, komiksy, uwielbia grać w Rpg'i, a nawet sam próbuje tworzyć wszystkiego po trochu. Jednym słowem - świr. Fantastyka w każdej postaci to jego pasja. I tyle."

Natomiast na stronie http://www.raportobiezyswiata.tv przeczytacie o mnie to:
"Alan "Zerr" Gajewski.

Prowadzący programu Na Marginesie

Pacholęciem będąc zatracał się w fantastycznych światach, co zostało mu do dziś. Kolekcjonuje książki, filmy, gry, komiksy, uwielbia grać w Rpg'i, a nawet sam próbuje tworzyć wszystkiego po trochu. Pisuje, rysuje, a czasem podśpiewuje. Jednym słowem - świr. Fantastyka w każdej postaci to jego pasja.

Aktualnie student grafiki komputerowej na PWSNS w Gdyni. Próbuje łączyć zainteresowania z zawodem, co przychodzi mu niełatwo, bo cierpi na chroniczny brak czasu i multihobbyzm."

Trochę się to powtarza, ale możecie sobie sami sklecić sobie o mnie kilka zdań z tej układanki


Zapraszam wszystkich nowych użytkowników do przedstawiania się na forum Najlepiej niech każdy założy swój osobny temat
Napiszcie cosik o sobie, swoich zainteresowaniach i o tym, jakie książki lubicie czytać, bo będzie to zapewne nasz główny temat do dyskusji

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czujcie się jak u siebie!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerfootballu.pun.pl www.jgw.pun.pl www.1917.pun.pl www.bakuganfunpbf.pun.pl www.orksworldrp.pun.pl