Recenzjum - o książkach wszelakich

Forum dla miłośników literatury wszelakiej


#1 2012-10-04 17:09:06

 Zerr

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-29
Posty: 37
Punktów :   
WWW

Pan Lodowego Ogrodu (t.4) - Jarosław Grzędowicz

Nie wiem kto jeszcze mógł o tym nie słyszeć
Jest ogromna wręcz rzesza fanów, którzy przynajmniej raz w tygodniu od kilku miesięcy wypytywali wydawnictwo (Fabrykę Słów) "kiedy będzie PLO4?!"

No i niedawno pojawiły się odpowiedzi na ten temat.
Premiera PLO4 odbędzie się 6 grudnia 2012! Księgarnie zostaną zrabowane w mgnieniu oka, zapewne

Jeśli ktoś nie wie, ocb, to może sobie zerknąć tutaj: http://fabrykaslow.com.pl/zapowiedzi/pa … du-t-4-488 Krótkie info i okładka

A odnośnie okładki właśnie, to fajna sprawa (i dość nietypowa), że książka ukaże się w dwóch wersjach okładkowych. W wersji miękkiej i zintegrowanej.
A różnica jest zasadnicza. Bowiem jakiś czas temu wznowiono wydanie pierwszych trzech tomów PLO i wydano to w nowych okładkach (zintegrowanych) z nową szatą graficzną. Tom 4 również chciano wydać w nowej odsłonie. Zdecydowano jednak (głównie dzięki interwencji czytelników), że ludzie, którzy posiadają stare wydanie tomów 1,2 i 3 nie będą jednak poszkodowani, bo wersja miękka ukaże się w szacie graficznej pasującej do poprzedniczek również. Z tym, że moim zdaniem jednak nie udało im się utrzymać klimatu i grafika jest bardziej nowatorska... No cóż, trudno.

Ja chyba będę musiał odświeżyć sobie pamięć i przeczytać 1,2 i 3 tom przed sięgnięciem po kolejny (który ma być zakończeniem cyklu), bo czytając co rusz inną książkę o podobnej tematyce po prostu informacje uciekają z głowy...

Jeśli chodzi o moją opinię na temat cyklu, to jest dość dobra, jednak Grzędowicz musi być niezłym świrem, żeby wymyślać takie niestworzone historie
Czasem fabuła jest zbyt ześwirowana właśnie, jak na mój gust. Ale jest pozytywnie.

Jeśli ktoś ma jakieś przemyślenia, chciałby się dowiedzieć czegoś więcej, etc, to proszę się wypowiadać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.orksworldrp.pun.pl www.jgw.pun.pl www.1917.pun.pl www.bakuganfunpbf.pun.pl www.managerfootballu.pun.pl